Kraków, FEDKOWICZA 8

Termin realizacji: zrealizowane

Powierzchnia domów: 111 i 137 m2

Powierzchnia mieszkań: 67 – 89 m2

Powierzchnia ogrodów: 3a – 5a

Miejsca postojowe

 

ZOBACZ STRONĘ WWW INWESTYCJI

OPIS INWESTYCJI

Mieszkanie czy dom? – każdy znajdzie tutaj swój wymarzony kąt…

Inwestycja przy ul. Fedkowicza to osiedle dwunastu budynków jednorodzinnych, w którym występują domy w dwóch typach: mały – 111 m2, średni – 137 m2 oraz mieszkania o powierzchniach od 67 m2 do 88 m2. Oferowane budynki położone są na działkach od 3 do 5 arów.

Projektując osiedle szczególną uwagę zwróciliśmy na to aby charakteryzowało się niebanalną architekturą i funkcjonalnością.

Domy zostały zaprojektowane tak aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię mieszkalną i stworzyć najbardziej komfortowe warunki dla przyszłych mieszkańców.

Mieszkania charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, który dodatkowo można łatwo zmodyfikować w zależności od potrzeb klienta. Do mieszkań na parterach przynależą ogrody, a lokale na piętrach mają do dyspozycji poddasze. Brama wjazdowa na teren osiedla sterowana jest pilotem, przy furtce zainstalowany jest panel wejściowy domofonowy połączony z domami. Droga osiedlowa i podjazdy wyłożone są kostką brukową, wzdłuż drogi posadzone są tuje. Inwestycja realizowana jest ze środków własnych, co obecnie należy do rzadkości.